ERÖZGÜN SUNGURLUDA BAYRAM ŞEKERİ DAĞITTI


Açıklama: Çorum Anadolu Birliği “Sungurlu İçin Bende Varım” projesi kapsamında mahalleleri gezerek bayram şekeri dağıttı.
Kategori: Çorum'dan Haberler
Eklenme Tarihi: 08 Ağustos 2013
Geçerli Tarih: 26 Mayıs 2020, 06:23
Site: Ankara Çorumlu Dernekler Federasyonu
URL: http://www.corumfederasyonu.com/haber_detay.asp?haberID=143


Çorum Anadolu Birliği “Sungurlu İçin Bende Varım” projesi kapsamında mahalleleri gezerek bayram şekeri dağıttı.

Çorum Anadolu Birliği Başkanı Okay Erözgün, “Ramazan ayı maddi ve manevi birçok güzelliklerin bir arada yaşandığı, duygu ve hissiyatında öne çıktığı mübarek bir aydır. Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan ayı dini açıdan taşıdığı önemle birlikte müminler arasında sosyal açıdan da yardımlaşma ve dayanışmanın en yüksek olduğu aydır. Ramazan ayı içresinde yaptığımız yardımlar sonrası hemşerilerimize dernek olarak bayramda da küçük bir katkımız olması adına ve “Sungurlu İçin Bende Varım” sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde mahalleleri ziyaret ederek, ayrıca derneğimize gelen hemşerilerimizle bayramlaşarak, şekerlik içerisinde bayram şekeri ikramında bulunduk” dedi.

Dernek olarak imkanlarımız doğrultusunda yardımlarımız ve ikramlarımız devam edecektir diyen Erözgün, “Bayram sonrası tüm hemşerilerimizi dernek binamıza çay içmeye ve yapacağımız sosyal projelerden yararlanmaya bekliyorum. Bu vesile ile tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını Kutlar, tüm dünyada sevgi, kardeşlik ve barış getirmesini dilerim” dedi.